Pobierz informator

Wysyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Referencje z Uniwersytetu Ekonomicznego

29 czerwca 2017

Referencje z Uniwersytetu Ekonomicznego

W ramach projektu unijnego Sternik kariery zawodowej. Rozwój kompetencji studentów Wydziałów Informatyki i Komunikacji oraz Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Kodołamacz.pl zrealizował bootcamp dedykowany dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zakres programowy obejmował zagadnienia z obszaru programowania w Javie realizowane podczas naszego bootcampu Full-stack. Szkolenie trwało od kwietnia do maja 2017 roku, obejmowało 240 godzin warsztatów. Każdy uczestnik na zakończenie projektu wykonał samodzielnie aplikację wykorzystując poznany stos technologiczny. Pierwsi absolwenci już znaleźli pracę jako programiści Java. Miło zaprezentować nam referencje, które otrzymaliśmy z Uniwersytetu Ekonomicznego.

Referencje (pdf)