Pobierz informator

Wysyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Full-stack BOOTCAMP

Kim jest Full-stack Developer?

Full-stack developer to programista, który zna zarówno front-end jak i back-end. Posiada szeroką wiedzę z zakresu różnych technologii, co pozwala mu na samodzielne wykonanie aplikacji internetowej od podstaw - poradzi więc sobie z kodowaniem, umie administrować serwerem, bazą danych potrzebnymi do funkcjonowania aplikacji z jednej strony, z drugiej strony zaprojektuje jej interfejs, czyli to, co widzi jej użytkownik. Posiada dobrą orientację w różnych warstwach stosu technologicznego, w architekturze całej aplikacji.

Wiele firm poszukuje programistów full-stack do swoich zespołów, ponieważ pozwala to skutecznie zoptymalizować koszty: nie trzeba zatrudniać dodatkowych specjalistów od różnych technologii. Natomiast dla osoby, która myśli o zdobyciu nowego zawodu to ścieżka otwierająca więcej możliwości w wyborze pracy - można pójść w stronę full-stack developera, ale też w kierunku back-end developera lub front-end developera w zależności od tego, w której roli czujemy się najlepiej.

Dla kogo jest bootcamp Full-stack?

- dla absolwentów szkoleń z podstaw programowania w Javie, np. zerówek Kodołamacza lub tutoriali i innych szkoleń online z podstaw Javy

- dla osób znających amatorsko podstawy Javy, które chcą zostać zawodowymi programistami i zdobyć kwalifikacje Full-stack Developera

- dla programistów Javy na stanowiskach juniorskich, którzy chcą rozwinąć posiadane umiejętności i zdobyć nowe w obszarze technologii frontendowych, co pozwala na pracę na stanowisku Back-end lub Full-stack Java Developera

Wymagania wobec kandydatów

- umiejętność logicznego myślenia

- dużym atutem będzie doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Przed kursem

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają materiały wstępne do przerobienia samodzielnie w domu, co umożliwi szybkie przejście od teorii do części warsztatowej bootcampu już od pierwszego dnia.

Po zakończeniu bootcampu

Uczestnik będzie posiadał solidne fundamenty programowania zorientowanego obiektowo w Javie, a także znał najczęściej stosowane struktury danych, niezbędne w kontekście tworzenia aplikacji biznesowych. Będzie umiał programować aplikacje zgodnie z paradygmatem Dependency Injection przy użyciu Spring oraz tworzyć webowy interfejs użytkownika zarówno generowany po stronie serwera przy użyciu Thymeleaf oraz w podejściu klient-serwer, wraz z niezależną aplikacją frontendową, zbudowaną w oparciu o technologię Angular. Absolwent opanuje narzędzia programistyczne takie jak IDE, git, Maven, Swagger, Junit, Mockito oraz pozna platformę Java w zakresie umożliwiającym swobodne poruszanie się po specyfikacjach stowarzyszonych z Java SE. Będzie umiał tworzyć i używać usługi webservice (z naciskiem na REST), a także będzie potrafił stworzyć w pełni funkcjonalny serwis w chmurze, korzystający z bazy danych, czyli pozna także teoretycznie i praktycznie relacyjne bazy danych i SQL. Będzie potrafił tworzyć kod dobrej jakości poprzez stosowanie dobrych praktyk i wzorców programistycznych.

Program bootcampu

 1. Java - przypomnienie
  • elementy programowania w Javie
  • warsztat programisty
  • wprowadzenie do testowania jednostkowego
 2. Tworzenie warstwy dostępu do danych (JPA/Hibernate)
 3. Spring
  • pierwsza palikacja w Spring Boot
  • Spring Data
  • obsługa transakcji
  • usługi REST, HATEOAS
  • Spring MVC
  • zabezpieczanie aplikacji
  • tworzenie logiki biznesowej
  • testowanie aplikacji
  • monitorowanie i zarządzanie aplikacją w wersji produkcyjnej
 4. Back-end Hackaton
 5. Angular
  • wprowadzenie do JavaScript oraz TypeScript
  • wzorzec MVVM
  • programowanie asynchroniczne i komunikacja z back-end
  • testy jednostkowe, integracyjne i end2end
  • dobre praktyki
  • przygotowanie wersji produkcyjnej
 6. Full-stack Hackaton
 7. Projekt finalny i szkolenie z rekruterem

Kliknij aby pobrać szczegółowy program.

Przykładowa aplikacja realizowana jako projekt końcowy

 1. Część kliencka (frontend)
  • rejestracja użytkownika
  • zarządzanie profilem
  • przeglądanie i wyszukiwanie produktów
  • zarządzanie koszykiem
  • realizacja zakupu
 2. Część administracyjna (backend)
  • zarządzanie katalogiem produktów
  • obsługa zamówień
 3. Integracja z systemami zewnętrznymi
  • system płatności
  • serwer mailowy (powiadomienia)

Sklep internetowy

Aplikacja realizowana będzie w oparciu o technologie poznane w czasie trwania bootcampu. Funkcjonalność realizowana przez część backendową udostępniona zostanie w postaci usług REST zbudowanych z użyciem Spring framework. Dane dotyczące użytkowników, produktów, zamówień będą utrwalane w relacyjnej bazie Postgres, a aplikacja będzie z nich korzystać wykorzystując specyfikację JPA i framework Hibernate. Całość zostanie zabezpieczona z użyciem Spring Security. Dzięki zastosowaniu takich mechanizmów jak wstrzykiwanie zależności czy programowanie aspektowe, kod aplikacji będzie łatwy w utrzymaniu, a także będzie umożliwiał łatwy rozwój aplikacji w przyszłości. Interfejs użytkownika stworzony zostanie w najnowszej wersji frameworku Angular. Całość rozwiązania uzupełniona zostanie testami na poziomie jednostkowym, integracyjnym i end2end tak, aby zminimalizować możliwość wystąpienia błędów.

Każdy uczestnik wykonuje własną aplikację na dowolny, wybrany przez siebie temat. Powyższy opis ma charakter referencyjny - pokazuje stopień złożoności i zakres funkcjonalności aplikacji.

Korzyści dla Ciebie

Zbudujesz własne portfolio aplikacji

Otrzymasz wsparcie w przygotowaniu profilu LinkedIn

Otrzymasz list referencyjny od uczących Cię trenerów

Stworzysz swój profil GitHub

Pomożemy Ci napisać profesjonalne CV

Dołączysz do naszego community na Slacku

Spotkasz się z rekruterem, który przygotuje Cię do rozmów kwalifikacyjnych

Wyślemy Twoją aplikację do bazy naszych firm partnerskich

Zdobędziesz kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku Junior Developera


Zapłać za kurs w ratach

Nie jesteś w stanie uiścić od razu całej kwoty? Za udział w naszych bootcampach możesz zapłacić także w ratach! Dowiedz się wiecej, wysyłając zapytanie za pomocą formularza.

Zdobądź dofinansowanie

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub jesteś zatrudniony/a w oparciu o umowę o pracę, możesz ubiegać o dofinansowanie do naszych kursów z Urzędu Pracy lub KFS. Dowiedz się więcej →

Otrzymaj 3000 PLN zwrotu

Jeżeli po ukończeniu kursu znajdziesz zatrudnienie z naszego polecenia u jednego z Partnerów Kodołamacza, dostaniesz częściowy zwrot kosztów udziału w bootcampie w wysokości 3000 PLN!

Sprawdź szczegółowy program naszych bootcampów

Rekrutacja

Przekonaj się, czy kodowanie to droga dla Ciebie! Wypełnij formularz aplikacyjny, zapoznaj się z przesłanymi materiałami i wykonaj zadania, które pozwolą nam sprawdzić Twoje predyspozycje w danej dziedzinie. Ostateczną decyzję podejmiemy po krótkiej rozmowie z naszym specjalistą.

arrows
1

Aplikacja

progress image
2

Testy
predyspozycji

progress image
3

Rozmowa
wstępna

progress image
4

Decyzja

progress image

FAQ

Bootcamp jest intensywnym programem szkoleniowym, w trakcie którego uczetsnicy przygotowują się do zawodu młodszego specjalisty w wybranej dziedzinie.
Szkolenia ograniczają się do wybranej technologii lub zagadnienia. Ich celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności lub rozwój nowych na podstawie już zdobytej wiedzy i doświadczenia. Bootcamp to cykl szkoleń stanowiący spójną całości, który pozwala na przyrostowy wzrost kompetencji od poziomu zerowego do poziomu odpowiadającego umiejętnościom stanowiska juniorskiego.
Studia oferują zdobycie wiedzy ogólnej, bez ukierunkowania na konkretną specjalizację. Rozwijają kompetencje ogólne będące bazą do zdobycia umiejętności j w trakcie pracy. Bootcamp to szkoła zawodu, nauka w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do jego wykonania. W skrócie: po studiach potrzebujesz stażu, po bootcampie – staż masz już za sobą.
Bootcamp obejmuje 30 lub 35 roboczych dni warsztatowych (w zależności od kursu), są to dwa bloki z tygodniową przerwą pomiędzy na utrwalenie materiału i pracę nad projektami (czyli 3 + 1 + 3). Dodatkowe dwa dni po zakończeniu szkolenia poświęcone są na spotkania z rekruterem przygotowujące do wejścia na rynek pracy IT.
Proponujemy dwa tryby nauki: intensywny kurs dzienny, w ramach którego zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, weekendowe - zajęcia w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 17.00.
Bootcamp ma formułę warsztatową. Od pierwszego dnia uczestnicy piszą kod. Aby było to możliwe przed spotkaniem na sali muszą zapoznać się z materiałem teoretycznym wprowadzającym do danego zagadnienia. Oczywiście nie zabraknie czasu na wyjaśnienie wątpliwości na zajęciach z trenerem, ale ważne jest ograniczenie części wykładowej do niezbędnego minimum.
 • Organizatorem bootcamów Kodołamacz jest firma Sages od 9 lat prowadząca specjalistyczne szkolenia technologiczne dla zespołów programistycznych. Bootcampy zostały przygotowane w oparciu o zebrane przez nas w tym czasie doświadczenia.
 • Programy naszych bootcampów obejmują technologie, których znajomość jest najbardziej poszukiwana przez pracodawców.
 • Trenerzy prowadzący zajęcia to nie tylko praktycy na co dzień pracujący z technologiami, których uczą, ale także osoby, które prowadziły już szkolenia programistyczne.
 • W trakcie bootcampu uczestnicy stworzą własną aplikację i doświadczą realnej pracy w projekcie, bootcamp kodołamacz jest intensywnym ekwiwalentem kilkumiesięcznego stażu.
 • Uczestnicy naszego bootcampu otrzymają profesjonalne przygotowanie do poruszania się na rynku pracodawców – warsztaty ze specjalistą, wspólnie budowany profil oraz referencje od naszych specjalistów.
W przypadku osób prywatnych podana cena to cena końcowa, w przypadku finansowania szkolenia przez firmy - jest to cena netto - doliczamy 23% VAT.
Dokładna lokalizacja zostanie podana uczestnikom przed ropoczęciem kursu.
Będziesz mógł to sprawdzić w trakcie procesu rekrutacji. Obejmuje on test predyspozycji oraz rozmowę indywidualną z kandydatem. Pamiętaj, że ważniejsza od umiętności twardych jest odpowiednia motywacja i chęć do poszerzania swoich kwalifikacji.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się na podstawie formularza aplikacyjnego. Po przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje drogą mailową zaproszenie do procesu rekrutacji. Rekrutacja obejmuje test predyspozycji i rozmowę kwalifikacyjną z trenerem (osobistą lub zdalnie za pośrednictwem komunikatora). Test sprawdza umiejętność logicznego myślenia i kreatywnosć w rozwiązywaniu problemów. Potwierdzenie terminu rozpoczęcia danego bootcampu następuje po zakończeniu całości procesu rekrutacyjnego na ten bootcamp.
Niestety żaden bootcamp nie gwarantuje 100% pewności znalezienia pracy. Możemy jednak dać Ci 100% gwarancję, że na bootcampie dostarczymy Ci wiedzy i narzędzi odpowiadających potrzebom współczesnego rynku pracy. Po Twojej stronie pozostaną dwa pozostałe czynniki sukcesu: zaangażowanie i chęci samodoskonalenia.
Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania uczestnikom. Możliwa jest jednak z naszej strony pomoc w jego znalezieniu.
W ciągu dnia wyznaczona jest godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie. Uczestnicy mogą skorzystać z naszej listy dostępnych w okolicy lokali.
Płatność jednorazowa przed rozpoczęciem bootcampu lub płatność w ratach.
Umożliwiamy pracę na własnym laptopie. Istnieje także możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu.