Pobierz informator

Wysyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

JavaScript BOOTCAMP

Kim jest JavaScript Developer?

Władanie językiem JavaScript oraz technologiami frontendowymi daje bardzo duże pole manewru na rynku pracy. Można pracować jako Frontend Developer, Node.js Developer, Fullstack JavaScript Developer, Angular Developer, Mobile App Developer, Web Developer lub Tester Automatyczny. W zależności od naszych preferencji, możemy budować warstwę wizualną projektów, implementować zaawansowane logiki aplikacji po stronie klienta jak również po stronie back-endu, budować komunikację pomiędzy warstwami aplikacji lub budować aplikacji działające na telefonach, tabletach, telewizorach czy lodówkach. Tak duże spektrum wykorzystania języka pozwala nam na szybkie przechodzenie pomiędzy poszczególnymi rolami, gdyż kluczem jest znajomość JavaScriptu, dlatego możesz być pewny, że ofert pracy po bootcampie nie zabraknie.

Wymagania wobec kandydatów

- umiejętność logicznego myślenia

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

- dużym atutem będzie doświadczenie w programowaniu w dowolnym języku

Przed kursem

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają materiały wstępne do przerobienia samodzielnie w domu, co umożliwi szybkie przejście od teorii do części warsztatowej bootcampu już od pierwszego dnia.

Po zakończeniu bootcampu

Absolwent będzie mógł pracować w zespole programistycznym rozwiązując dowolne problemy związane z produktami napisanymi w JavaScript, HTML, CSS. Wszyscy uczestnicy będą posiadać portfolio składające się ze sklepu internetowego dla dóbr elektronicznych, w wersji strony internetowej jak również aplikacji mobilnej, systemu rezerwacyjnego oraz CMS (Content Management System) do powyższych aplikacji. Co pozwoli w sposób jasny i przejrzysty udowodnić posiadaną wiedzę i umiejętności. Kolejnymi atutami są również nabycie umiejętności szybkiego zdobywania wiedzy, rozwiązywania problemów metodą 10 minut, jak również skupianie się na wydajności podczas developmentu, a wszystko to przy zachowaniu najwyższych standardów jakości pisania kodu. Dzięki opiece mentorskiej uczestnik może stworzyć własną dowolną aplikację, która pozwoli mu ugruntować umiejętności oraz poszerzyć portfolio.

Wykaz technologii

HTML (WCAG 2.0, semantyczny kod, DOM Api), CSS (Scss, Stylus, Less, Sass, PostCSS, RWD), JavaScript (ES5, ES6, ES7+, asynchroniczność, Web Workers, Service Workers, WebRTC, WebGL, programowanie funkcyjne, obiektowe, reaktywne, Webassembly, Typescript, Animacje), biblioteki (Angular, RxJS, D3.js, Lodash, Apollo, Redux, Express.js), Node.js, Git, Photoshop/Sketch/Indesign, Webstorm/SublimeText, testy jednostkowe, funkcjonalne, integracyjne, chmura obliczeniowa (Amazon Web Services, Firebase), Gulp, Webpack, przeglądarki, wirtualne maszyny, komunikacja - REST API, GraphQL

Program bootcampu

 1. HTML - semantyka i dostępność
 2. CSS/SCSS - tworzenie zaawansowanych layoutów RWD
 3. Photoshop/Adobe XD/Indesign - cięcie szablonów, przygotowanie grafik
 4. JavaScript - mastering
 5. Szybkie pisanie kodu
 6. Git - system kontroli wersji, praca w zespole
 7. Przeglądarki - testowanie, wydajność, debugowanie
 8. Tooling - automatyzacja pracy
 9. Biblioteki - praktyczna umiejętność korzystania z kodu innych

Kliknij aby pobrać szczegółowy program.

team image

Paweł Konior

Opiekun merytoryczny

Korzyści dla Ciebie

Zbudujesz własne portfolio aplikacji

Otrzymasz wsparcie w przygotowaniu profilu LinkedIn

Otrzymasz list referencyjny od uczących Cię trenerów

Stworzysz swój profil GitHub

Pomożemy Ci napisać profesjonalne CV

Dołączysz do naszego community na Slacku

Spotkasz się z rektuterem, który przygotuje Cię do rozmów kwalifikacyjnych

Wyślemy Twoją aplikację do bazy naszych firm partnerskich

Zdobędziesz kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku Junior Developera


Zapłać za kurs w ratach

Nie jesteś w stanie uiścić od razu całej kwoty? Za udział w naszych bootcampach możesz zapłacić także w ratach! Dowiedz się wiecej, wysyłając zapytanie za pomocą formularza.

Zdobądź dofinansowanie

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub jesteś zatrudniony/a w oparciu o umowę o pracę, możesz ubiegać o dofinansowanie do naszych kursów z Urzędu Pracy lub KFS. Dowiedz się więcej →

Otrzymaj 3000 PLN zwrotu

Jeżeli po ukończeniu kursu znajdziesz zatrudnienie z naszego polecenia u jednego z Partnerów Kodołamacza, dostaniesz częściowy zwrot kosztów udziału w bootcampie w wysokości 3000 PLN!

Sprawdź szczegółowy program naszych bootcampów

Rekrutacja

Przekonaj się, czy kodowanie to droga dla Ciebie! Wypełnij formularz aplikacyjny, zapoznaj się z przesłanymi materiałami i wykonaj zadania, które pozwolą nam sprawdzić Twoje predyspozycje w danej dziedzinie. Ostateczną decyzję podejmiemy po krótkiej rozmowie z naszym specjalistą.

arrows
1

Aplikacja

progress image
2

Testy
predyspozycji

progress image
3

Rozmowa
wstępna

progress image
4

Decyzja

progress image

FAQ

Bootcamp jest intensywnym programem szkoleniowym, w trakcie którego uczetsnicy przygotowują się do zawodu młodszego specjalisty w wybranej dziedzinie.
Szkolenia ograniczają się do wybranej technologii lub zagadnienia. Ich celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności lub rozwój nowych na podstawie już zdobytej wiedzy i doświadczenia. Bootcamp to cykl szkoleń stanowiący spójną całości, który pozwala na przyrostowy wzrost kompetencji od poziomu zerowego do poziomu odpowiadającego umiejętnościom stanowiska juniorskiego.
Studia oferują zdobycie wiedzy ogólnej, bez ukierunkowania na konkretną specjalizację. Rozwijają kompetencje ogólne będące bazą do zdobycia umiejętności j w trakcie pracy. Bootcamp to szkoła zawodu, nauka w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do jego wykonania. W skrócie: po studiach potrzebujesz stażu, po bootcampie – staż masz już za sobą.
Bootcamp obejmuje 30 lub 35 roboczych dni warsztatowych (w zależności od kursu), są to dwa bloki z tygodniową przerwą pomiędzy na utrwalenie materiału i pracę nad projektami (czyli 3 + 1 + 3). Dodatkowe dwa dni po zakończeniu szkolenia poświęcone są na spotkania z rekruterem przygotowujące do wejścia na rynek pracy IT.
Proponujemy dwa tryby nauki: intensywny kurs dzienny, w ramach którego zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, weekendowe - zajęcia w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 17.00.
Bootcamp ma formułę warsztatową. Od pierwszego dnia uczestnicy piszą kod. Aby było to możliwe przed spotkaniem na sali muszą zapoznać się z materiałem teoretycznym wprowadzającym do danego zagadnienia. Oczywiście nie zabraknie czasu na wyjaśnienie wątpliwości na zajęciach z trenerem, ale ważne jest ograniczenie części wykładowej do niezbędnego minimum.
 • Organizatorem bootcamów Kodołamacz jest firma Sages od 9 lat prowadząca specjalistyczne szkolenia technologiczne dla zespołów programistycznych. Bootcampy zostały przygotowane w oparciu o zebrane przez nas w tym czasie doświadczenia.
 • Programy naszych bootcampów obejmują technologie, których znajomość jest najbardziej poszukiwana przez pracodawców.
 • Trenerzy prowadzący zajęcia to nie tylko praktycy na co dzień pracujący z technologiami, których uczą, ale także osoby, które prowadziły już szkolenia programistyczne.
 • W trakcie bootcampu uczestnicy stworzą własną aplikację i doświadczą realnej pracy w projekcie, bootcamp kodołamacz jest intensywnym ekwiwalentem kilkumiesięcznego stażu.
 • Uczestnicy naszego bootcampu otrzymają profesjonalne przygotowanie do poruszania się na rynku pracodawców – warsztaty ze specjalistą, wspólnie budowany profil oraz referencje od naszych specjalistów.
W przypadku osób prywatnych podana cena to cena końcowa, w przypadku finansowania szkolenia przez firmy - jest to cena netto - doliczamy 23% VAT.
Dokładna lokalizacja zostanie podana uczestnikom przed ropoczęciem kursu.
Będziesz mógł to sprawdzić w trakcie procesu rekrutacji. Obejmuje on test predyspozycji oraz rozmowę indywidualną z kandydatem. Pamiętaj, że ważniejsza od umiętności twardych jest odpowiednia motywacja i chęć do poszerzania swoich kwalifikacji.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się na podstawie formularza aplikacyjnego. Po przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje drogą mailową zaproszenie do procesu rekrutacji. Rekrutacja obejmuje test predyspozycji i rozmowę kwalifikacyjną z trenerem (osobistą lub zdalnie za pośrednictwem komunikatora). Test sprawdza umiejętność logicznego myślenia i kreatywnosć w rozwiązywaniu problemów. Potwierdzenie terminu rozpoczęcia danego bootcampu następuje po zakończeniu całości procesu rekrutacyjnego na ten bootcamp.
Niestety żaden bootcamp nie gwarantuje 100% pewności znalezienia pracy. Możemy jednak dać Ci 100% gwarancję, że na bootcampie dostarczymy Ci wiedzy i narzędzi odpowiadających potrzebom współczesnego rynku pracy. Po Twojej stronie pozostaną dwa pozostałe czynniki sukcesu: zaangażowanie i chęci samodoskonalenia.
Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania uczestnikom. Możliwa jest jednak z naszej strony pomoc w jego znalezieniu.
W ciągu dnia wyznaczona jest godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie. Uczestnicy mogą skorzystać z naszej listy dostępnych w okolicy lokali.
Płatność jednorazowa przed rozpoczęciem bootcampu lub płatność w ratach.
Umożliwiamy pracę na własnym laptopie. Istnieje także możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu.