Pobierz informator

Wysyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Tworzenie gier BOOTCAMP

Kim jest Game Developer?

Osoba pracująca jako Game Developer odpowiada za pełny cykl techniczny tworzenia gry: od prototypu, poprzez realizacją kodu gry aż po optymalizacje oraz przygotowanie do wydania finalnego projektu. W ramach swojej pracy realizuje szereg operacji mających przenieść w świat wirtualny opracowane założenia gry.

Praca w Game Dev realizowana jest zarówno w ramach zatrudnienia w studiach gier, realizując złożone projekty w grupie programistów jak i w formie samodzielnej działalności w ramach której developer odpowiada samodzielnie za cały proces produkcyjny: od projektu gry, poprzez jej realizację aż po udostępnienie na jednej z platform zakupowych (Google Play, iTunes, Steam).

Ze względu na uniwersalność środowiska Unity3d możliwe jest również podjęcie pracy w branżach niezwiązanych bezpośrednio z wywarzaniem gier. W szczególności w zakresie realizacji wirtualizacji 3d, systemów powiązanych z technologią rozszerzonej rzeczywistości czy zdobywającej coraz większą popularnośc – wirtualną rzeczywistością (VR).

Dla kogo jest bootcamp Tworzenie gier?

- dla absolwentów szkoleń z podstaw programowania w dowolnym języku programowania, np. kursów dodatkowych Kodołamacza lub tutoriali i innych szkoleń online

- dla osób znających podstawy programowania, które chcą zostać zawodowymi programistami i zdobyć kwalifikacje Game Developera

- dla programistów C# na stanowiskach juniorskich, którzy chcą rozwinąć posiadane umiejętności i zdobyć nowe w obszarze technologii gamingowych, co pozwala podjąć pracę na stanowisku Game Developera

Wymagania wobec kandydatów

- znajomość podstaw programowania w dowolnym języku (rozumienie pojęć takich jak pętla, instrukcja warunkowa, zmienna itp.)

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Przed kursem

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają materiały wstępne do przerobienia samodzielnie w domu, co umożliwi szybkie przejście od teorii do cześci warsztatowej bootcampu już od pierwszego dnia.

Po zakończeniu bootcampu

Po ukończeniu bootcampu uczestnik będzie posiadał wiedzę pozwalającą na tworzenie gier w środowisku Unity3d. W trakcie zajęć zostaną omówione najważniejsze techniki pozwalające zarówno na samodzielne tworzenie gier jak i podjęcie pracy w branży Game Dev. Oprócz zagadnień czysto technicznych uczestnik bootcampu zostanie wprowadzony w podstawowe aspekty związane z projektowaniem, optymalizacją oraz testowaniem gier. Uczestnik zakończy bootcamp posiadając rozbudowane portfolio kodu na serwisie Github, które zapewni możliwość wrócenia do przykładów omawianych w toku szkolenia w późniejszym czasie jak i stanowić będzie zaletę w toku poszukiwania pierwszej pracy. W ramach prowadzonych warsztatów uczestnik zrealizuje 4 proste gry w różnych technikach: First Person, Third Person, Top Down, Side Scroller, które pozwolą na samodzielne stawienie czoła omawianym zagadnieniom oraz weryfikacje zdobytej wiedzy. W toku zajęć uczestnik poprawi również swój warsztat programistyczny zdobywając umiejętności z zakresu programowania w języku C# oraz zaznajomi się z podstawowymi wzorcami projektowymi, które pozwolą na tworzenie rozwiązań w tym języku zgodnych z zasadami S.O.L.I.D. Bootcamp zakończy samodzielna realizacja pełnoprawnej gry według własnego pomysłu uczestnika.

Program bootcampu

 1. Podstawy C#
 2. Zaawansowany C#
 3. Obsługa repozytorium GIT
 4. Zarządzanie projektem/solucją Unity
 5. Wprowadzenie do Unity
 6. Programowanie w SDK Unity
 7. User Interface
 8. Kamery
 9. Collider, Rigidbody
 10. Zróbmy grę: prototyp Side scroller
 11. Oświetlenie, materiały
 12. Animacje
 13. Anima 2d, generowanie terenu
 14. Zróbmy grę: prototyp Top down
 15. Raycast, proces tworzenia gier
 16. Audio, wzorce projektowe i techniki programowania
 17. Menu management, rozszerzenia edytora
 18. Game design gier
 19. Zróbmy grę: prototyp First person
 20. Pathfinding
 21. AI, produkcja gier
 22. Platform specific, obsługa kontrolerów
 23. Zróbmy grę: prototyp Third person
 24. Networking
 25. Backend API
 26. Concept art, game art i optymalizacja
 27. VR, AR, XR
 28. Optymalizacja pod mobile
 29. Tworzenie materiałów w Unity 2018, game polishing
 30. Unity Services, retencja i akwyzycja, monetyzacja
 31. Projekt finalny i szkolenie z rekruterem

Wejdź z nami do świata Game Dev

zdobędziesz umiejętności we wszystkich aspektach procesu kreacji gier

po naszym kursie możesz pracować jako członek dev teamu lub samodzielnie tworzyć własne tytuły jako indi game developer

w porównaniu ze studiami ograniczamy część teoretyczną na rzecz przekazania warsztatu pracy

ucz się od praktyków - nasi mentorzy to profesjonalni twórcy gier

podczas bootcampu stworzysz własną pełnoprawną grę, którą będziesz mógł zaprezentować w swoim portfolio

Kliknij aby pobrać szczegółowy program.

Korzyści dla Ciebie

Zbudujesz własne portfolio aplikacji

Otrzymasz wsparcie w przygotowaniu profilu LinkedIn

Otrzymasz list referencyjny od uczących Cię trenerów

Stworzysz swój profil GitHub

Pomożemy Ci napisać profesjonalne CV

Dołączysz do naszego community na Slacku

Spotkasz się z rekruterem, który przygotuje Cię do rozmów kwalifikacyjnych

Wyślemy Twoją aplikację do bazy naszych firm partnerskich

Zdobędziesz kwalifikacje niezbędne do pracy na stanowisku Game Developera


Zapłać za kurs w ratach

Nie jesteś w stanie uiścić od razu całej kwoty? Za udział w naszych bootcampach możesz zapłacić także w ratach! Dowiedz się wiecej, wysyłając zapytanie za pomocą formularza.

Zdobądź dofinansowanie

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub jesteś zatrudniony/a w oparciu o umowę o pracę, możesz ubiegać o dofinansowanie do naszych kursów z Urzędu Pracy lub KFS. Dowiedz się więcej →

Otrzymaj 3000 PLN zwrotu

Jeżeli po ukończeniu kursu znajdziesz zatrudnienie z naszego polecenia u jednego z Partnerów Kodołamacza, dostaniesz częściowy zwrot kosztów udziału w bootcampie w wysokości 3000 PLN!

Sprawdź szczegółowy program naszych bootcampów

Rekrutacja

Przekonaj się, czy kodowanie to droga dla Ciebie! Wypełnij formularz aplikacyjny, zapoznaj się z przesłanymi materiałami i wykonaj zadania, które pozwolą nam sprawdzić Twoje predyspozycje w danej dziedzinie. Ostateczną decyzję podejmiemy po krótkiej rozmowie z naszym specjalistą.

arrows
1

Aplikacja

progress image
2

Testy
predyspozycji

progress image
3

Rozmowa
wstępna

progress image
4

Decyzja

progress image

FAQ

Bootcamp jest intensywnym programem szkoleniowym, w trakcie którego uczetsnicy przygotowują się do zawodu młodszego specjalisty w wybranej dziedzinie.
Szkolenia ograniczają się do wybranej technologii lub zagadnienia. Ich celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności lub rozwój nowych na podstawie już zdobytej wiedzy i doświadczenia. Bootcamp to cykl szkoleń stanowiący spójną całości, który pozwala na przyrostowy wzrost kompetencji od poziomu zerowego do poziomu odpowiadającego umiejętnościom stanowiska juniorskiego.
Studia oferują zdobycie wiedzy ogólnej, bez ukierunkowania na konkretną specjalizację. Rozwijają kompetencje ogólne będące bazą do zdobycia umiejętności j w trakcie pracy. Bootcamp to szkoła zawodu, nauka w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do jego wykonania. W skrócie: po studiach potrzebujesz stażu, po bootcampie – staż masz już za sobą.
Bootcamp obejmuje 30 lub 35 roboczych dni warsztatowych (w zależności od kursu), są to dwa bloki z tygodniową przerwą pomiędzy na utrwalenie materiału i pracę nad projektami (czyli 3 + 1 + 3). Dodatkowe dwa dni po zakończeniu szkolenia poświęcone są na spotkania z rekruterem przygotowujące do wejścia na rynek pracy IT.
Proponujemy dwa tryby nauki: intensywny kurs dzienny, w ramach którego zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, weekendowe - zajęcia w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 17.00.
Bootcamp ma formułę warsztatową. Od pierwszego dnia uczestnicy piszą kod. Aby było to możliwe przed spotkaniem na sali muszą zapoznać się z materiałem teoretycznym wprowadzającym do danego zagadnienia. Oczywiście nie zabraknie czasu na wyjaśnienie wątpliwości na zajęciach z trenerem, ale ważne jest ograniczenie części wykładowej do niezbędnego minimum.
 • Organizatorem bootcamów Kodołamacz jest firma Sages od 9 lat prowadząca specjalistyczne szkolenia technologiczne dla zespołów programistycznych. Bootcampy zostały przygotowane w oparciu o zebrane przez nas w tym czasie doświadczenia.
 • Programy naszych bootcampów obejmują technologie, których znajomość jest najbardziej poszukiwana przez pracodawców.
 • Trenerzy prowadzący zajęcia to nie tylko praktycy na co dzień pracujący z technologiami, których uczą, ale także osoby, które prowadziły już szkolenia programistyczne.
 • W trakcie bootcampu uczestnicy stworzą własną aplikację i doświadczą realnej pracy w projekcie, bootcamp kodołamacz jest intensywnym ekwiwalentem kilkumiesięcznego stażu.
 • Uczestnicy naszego bootcampu otrzymają profesjonalne przygotowanie do poruszania się na rynku pracodawców – warsztaty ze specjalistą, wspólnie budowany profil oraz referencje od naszych specjalistów.
W przypadku osób prywatnych podana cena to cena końcowa, w przypadku finansowania szkolenia przez firmy - jest to cena netto - doliczamy 23% VAT.
Dokładna lokalizacja zostanie podana uczestnikom przed ropoczęciem kursu.
Będziesz mógł to sprawdzić w trakcie procesu rekrutacji. Obejmuje on test predyspozycji oraz rozmowę indywidualną z kandydatem. Pamiętaj, że ważniejsza od umiętności twardych jest odpowiednia motywacja i chęć do poszerzania swoich kwalifikacji.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się na podstawie formularza aplikacyjnego. Po przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje drogą mailową zaproszenie do procesu rekrutacji. Rekrutacja obejmuje test predyspozycji i rozmowę kwalifikacyjną z trenerem (osobistą lub zdalnie za pośrednictwem komunikatora). Test sprawdza umiejętność logicznego myślenia i kreatywnosć w rozwiązywaniu problemów. Potwierdzenie terminu rozpoczęcia danego bootcampu następuje po zakończeniu całości procesu rekrutacyjnego na ten bootcamp.
Niestety żaden bootcamp nie gwarantuje 100% pewności znalezienia pracy. Możemy jednak dać Ci 100% gwarancję, że na bootcampie dostarczymy Ci wiedzy i narzędzi odpowiadających potrzebom współczesnego rynku pracy. Po Twojej stronie pozostaną dwa pozostałe czynniki sukcesu: zaangażowanie i chęci samodoskonalenia.
Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania uczestnikom. Możliwa jest jednak z naszej strony pomoc w jego znalezieniu.
W ciągu dnia wyznaczona jest godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie. Uczestnicy mogą skorzystać z naszej listy dostępnych w okolicy lokali.
Płatność jednorazowa przed rozpoczęciem bootcampu lub płatność w ratach.
Umożliwiamy pracę na własnym laptopie. Istnieje także możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu.