Pobierz informator

Wysyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Podstawy programowania w PythonieKURS DODATKOWY

Do kogo skierowany jest kurs?

- programistów innych jezyków, pragnących zostać programistami-poliglotami

- osób nieposiadających doświadczenia w programowaniu, chcących postawić pierwsze kroki w kierunku zdobycia zawodu Python Developera

- analityków interesujących się tematyką data science i narzędziami pozwalającymi na analizę dużych zbiorów danych

- osób zainteresowanych zdobyciem zawodu Data Scientist, nieposiadających doświadczenia w programowaniu w żadnym języku

- osób zainteresowanych udziałem w bootcampie Data Science lub Tester, nieposiadających doświadczenia w programowaniu w żadnym języku

- osób, które podjęły próbę samodzielnego nauczenia się programowania z tutoriali/kursów online i zabrakło im motywacji

- osób, które ukończyły kursy online/tutoriale i chciałyby zdobyć więcej praktyki

Wymagania wobec kandydatów

- umiejętność logicznego myślenia

- znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

Przed kursem

Przed rozpoczęciem zajęć uczestnicy otrzymają materiały wstępne do przerobienia samodzielnie w domu, co umożliwi szybkie przejście od teorii do cześci warsztatowej bootcampu już od pierwszego dnia.

Po zakończeniu kursu

Uczestnik kursu zdobędzie solidne podstawy programowania w języku Python. Pozna najważniejsze elementy tego języka i będzie potrafił wykorzystywać je do pisania prostych programów według proceduralnej koncepcji programowania. Ponadto uczestnik pozna podstawy programowania obiektowego. Kurs w krótkim czasie dostarczy uczestnikowi ugruntowanej wiedzy programistycznej, która pozwoli efektywnie przejść do dalszego rozwoju ukierunkowanego na pracę w języku Python na konkretnym stanowisku (np. Python Developer, Data Scientist lub innym).

Program kursu

 1. Wprowadzenie i środowisko Pythona: instalacja, IDE, Jupyter notebook
 2. Operacje na podstawowych typach zmiennych: logicznych, numerycznych oraz napisach
 3. Instrukcje warunkowe, pętle
 4. Sekwencyjne typy zmiennych (listy, krotki), słowniki, zbiory
 5. Funkcje, obsługa wyjątków, wyrażenie lambda
 6. Praca z modułami
 7. Generatory i iteratory, wyrażenie with
 8. Pliki – wczytanie i zapis danych
 9. Podstawy programowania obiektowego

Korzyści dla Ciebie

Zbudujesz swoją pierwszą aplikację

Poznasz najprzydatniejsze narzędzia developerskie

Wiedza bezpośrednio od trenerów-praktyków

Zaczniesz tworzyć swoje portfolio na GitHubie

Zdobędziesz kompetencje pożądane przez wielu pracodawców

Dołączysz do naszego community na Slacku


Zapłać za kurs w ratach

Nie jesteś w stanie uiścić od razu całej kwoty? Za udział w naszych zerówkach możesz zapłacić także w ratach! Dowiedz się wiecej, wysyłając zapytanie za pomocą formularza.

Zdobądź dofinansowanie

Jeśli jesteś osobą bezrobotną lub jesteś zatrudniony/a w oparciu o umowę o pracę, możesz ubiegać o dofinansowanie do naszych kursów z Urzędu Pracy lub KFS. Dowiedz się więcej →

Odbierz 10% zniżki na bootcamp

Jeżeli po ukończeniu zerówki zdecydujesz się kontynuować naukę na naszym bootcampie, otrzymasz na niego 10% zniżki!
Promocja jest nieograniczona w czasie.

Sprawdź szczegółowy program naszych bootcampów

Rekrutacja

Przekonaj się, czy kodowanie to droga dla Ciebie! Wypełnij formularz aplikacyjny, zapoznaj się z przesłanymi materiałami i wykonaj zadanie, które pozwoli nam sprawdzić Twoje predyspozycje w danej dziedzinie i pomoże Ci pomóc podjąć decyzję odnośnie udziału w kursie.

arrows
1

Wybór ścieżki

progress image
2

Aplikacja

progress image
3

Test
predyspozycji

progress image
4

Decyzja

progress image

FAQ

Bootcamp jest intensywnym programem szkoleniowym, w trakcie którego uczetsnicy przygotowują się do zawodu młodszego specjalisty w wybranej dziedzinie.
Szkolenia ograniczają się do wybranej technologii lub zagadnienia. Ich celem jest doskonalenie posiadanych umiejętności lub rozwój nowych na podstawie już zdobytej wiedzy i doświadczenia. Bootcamp to cykl szkoleń stanowiący spójną całości, który pozwala na przyrostowy wzrost kompetencji od poziomu zerowego do poziomu odpowiadającego umiejętnościom stanowiska juniorskiego.
Studia oferują zdobycie wiedzy ogólnej, bez ukierunkowania na konkretną specjalizację. Rozwijają kompetencje ogólne będące bazą do zdobycia umiejętności j w trakcie pracy. Bootcamp to szkoła zawodu, nauka w kierunku zdobycia praktycznych umiejętności potrzebnych do jego wykonania. W skrócie: po studiach potrzebujesz stażu, po bootcampie – staż masz już za sobą.
Bootcamp obejmuje 30 lub 35 roboczych dni warsztatowych (w zależności od kursu), są to dwa bloki z tygodniową przerwą pomiędzy na utrwalenie materiału i pracę nad projektami (czyli 3 + 1 + 3). Dodatkowe dwa dni po zakończeniu szkolenia poświęcone są na spotkania z rekruterem przygotowujące do wejścia na rynek pracy IT.
Proponujemy trzy tryby nauki: intensywny kurs dzienny, w ramach którego zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, weekendowe - zajęcia w soboty i niedziele w godzinach 9.00 - 17.00 oraz wieczorowe od poniedziałku do czwartku w godz. 18:00-21:00.
Bootcamp ma formułę warsztatową. Od pierwszego dnia uczestnicy piszą kod. Aby było to możliwe przed spotkaniem na sali muszą zapoznać się z materiałem teoretycznym wprowadzającym do danego zagadnienia. Oczywiście nie zabraknie czasu na wyjaśnienie wątpliwości na zajęciach z trenerem, ale ważne jest ograniczenie części wykładowej do niezbędnego minimum.
 • Organizatorem bootcamów Kodołamacz jest firma Sages od 9 lat prowadząca specjalistyczne szkolenia technologiczne dla zespołów programistycznych. Bootcampy zostały przygotowane w oparciu o zebrane przez nas w tym czasie doświadczenia.
 • Programy naszych bootcampów obejmują technologie, których znajomość jest najbardziej poszukiwana przez pracodawców.
 • Trenerzy prowadzący zajęcia to nie tylko praktycy na co dzień pracujący z technologiami, których uczą, ale także osoby, które prowadziły już szkolenia programistyczne.
 • W trakcie bootcampu uczestnicy stworzą własną aplikację i doświadczą realnej pracy w projekcie, bootcamp kodołamacz jest intensywnym ekwiwalentem kilkumiesięcznego stażu.
 • Uczestnicy naszego bootcampu otrzymają profesjonalne przygotowanie do poruszania się na rynku pracodawców – warsztaty ze specjalistą, wspólnie budowany profil oraz referencje od naszych specjalistów.
W przypadku osób prywatnych podana cena to cena końcowa, w przypadku finansowania szkolenia przez firmy - jest to cena netto - doliczamy 23% VAT.
Dokładna lokalizacja zostanie podana uczestnikom przed ropoczęciem kursu.
Będziesz mógł to sprawdzić w trakcie procesu rekrutacji. Obejmuje on test predyspozycji oraz rozmowę indywidualną z kandydatem. Pamiętaj, że ważniejsza od umiętności twardych jest odpowiednia motywacja i chęć do poszerzania swoich kwalifikacji.
Zgłoszenie uczestnictwa odbywa się na podstawie formularza aplikacyjnego. Po przesłaniu zgłoszenia kandydat otrzymuje drogą mailową zaproszenie do procesu rekrutacji. Rekrutacja obejmuje test predyspozycji i rozmowę kwalifikacyjną z trenerem (osobistą lub zdalnie za pośrednictwem komunikatora). Test sprawdza umiejętność logicznego myślenia i kreatywnosć w rozwiązywaniu problemów. Potwierdzenie terminu rozpoczęcia danego bootcampu następuje po zakończeniu całości procesu rekrutacyjnego na ten bootcamp.
Niestety żaden bootcamp nie gwarantuje 100% pewności znalezienia pracy. Możemy jednak dać Ci 100% gwarancję, że na bootcampie dostarczymy Ci wiedzy i narzędzi odpowiadających potrzebom współczesnego rynku pracy. Po Twojej stronie pozostaną dwa pozostałe czynniki sukcesu: zaangażowanie i chęci samodoskonalenia.
Organizatorzy nie zapewniają zakwaterowania uczestnikom. Możliwa jest jednak z naszej strony pomoc w jego znalezieniu.
W ciągu dnia wyznaczona jest godzinna przerwa na lunch we własnym zakresie. Uczestnicy mogą skorzystać z naszej listy dostępnych w okolicy lokali.
Płatność jednorazowa przed rozpoczęciem bootcampu lub płatność w ratach.
Umożliwiamy pracę na własnym laptopie. Istnieje także możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu.
Kurs dodatkowy pozwala na szybkie poznanie wybranej technologii od podstaw. W przeciwieństwie do bootcampu, zakres zdobytych umiejętności na kursie dodatkowym nie jest wystarczający do pełnego przekwalifikowania się i pracy na stanowisku juniora.
Kursy dodatkowe są dla osób, które nie posiadają umiejętności wymaganych do udziału w bootcampie - w ramach kursu dodatkowego mogą je zdobyć w krótkim czasie.
Kurs dodatkowy nie jest pełnym przygotowaniem do zawodu. Stanowi pierwszy krok w tym kierunku w obrębie każdej ścieżki. Jednocześnie może być samodzielnym kursem dla osób, które nie planują udziału w bootcampie, a chciałyby poznać daną technologię. Pozwala sprawdzić, czy programowanie lub praca w IT to odpowiedni dla nich wybór. Natomiast dla osób, które już programują jest to sposób na zdobycie kolejnych umiejętności.