Pobierz informator

Wysyłając niniejszy formularz, wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez firmę Sages Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 62c, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Zawody Przyszłości #1

Zapraszają Kodołamacz.pl i Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

24 czerwca 2017

9:00-15:00

CZIiTT PW
ul. Rektorska 4
Warszawa

pakiet powitalny

Szukasz nowego kierunku kariery? Chcesz zdobyć zawód dający gwarancję zatrudnienia? Zrób swój pierwszy krok w stronę przygody z programowaniem lub dużymi zbiorami danych i sprawdź czy jest to zawód dla Ciebie!

W ramach spotkania dowiesz się, na czym polega praca programisty / badacza danych, poznasz predyspozycje niezbędne do wykonywania tych zawodów, a także przekonasz się co czeka na Ciebie w ramach bootcampów Kodołamacza.

Wydarzenie, poza wprowadzającą częścią wspólną, podzielone jest na 4 ścieżki w zależności od zainteresowań: Front-end, Python, Full-stack oraz Data Science. W trakcie warsztatów uczestnicy pracują na własnych laptopach.

Agenda wydarzenia

Ścieżka Front-end

Ścieżka Python

Ścieżka Full-stack

Ścieżka Data Science

9:00-10:15 / Rynek pracy w 2018 roku

Na kogo czekają pracodawcy IT? Co zrobić, aby szybko i efektywnie zdobyć umiejętności pożądane przez rekruterów? Zapraszamy na wykład inauguracyjny!

10:15-10:30 / Przerwa

10:30-12:30 / Jak zbudować własną aplikację randkową z AngularJS i zawstydzić Tindera?, cz. I poziom 0

Nawet jeśli nigdy nie budowałeś/-łaś swojej własnej aplikacji przyjdź na warsztat, na którym dowiesz się jak wykorzystać dostępne narzędzia i techniki by w bardzo krótkim czasie zbudować własną aplikację randkową. Nie zabraknie interaktywności, animacji... i oczywiście ładnych zdjęć. Aplikacja będzie działać zarówno na Twoim komputerze, ale także i na telefonie. Bo nic nie robi takiego wrażenia na imprezie jak Twoja własna aplikacja randkowa! ☺

10:30-12:30 / Moja pierwsza gra w Pythonie z użyciem PyGame, cz. I poziom 0

Zastanawiasz się nad karierą w IT? Chcesz zostać programistą i poznać na początku język programowania, który jest łatwy i przejrzysty? A może chciałbyś zostać Data Scientist i przetwarzać oraz analizować dane za pomocą języka programowania? Poznaj Pythona - jeden z najpopularniejszych języków skryptowych! W trakcie warsztatów nauczymy się podstaw Pythona oraz stworzymy prostą grę przy użyciu biblioteki PyGame.

10:30-12:30 / Kółko i krzyżyk z Test-Driven Development, cz. I poziom 1

Wiesz na czym polega praca programisty, bo nadarzyła Ci się okazja napisać kilka linijek kodu? Podejmując próby uczenia się programowania, zawsze brakowało Ci motywacji lub chęci, a mimo to ciągle chodzi Ci to po głowie? Pierwszy, być może jeszcze mały, ale bardzo ważny krok w kierunku zawodu przyszłości masz już za sobą, teraz wykonaj kolejny krok, który tym razem otworzy Ci drzwi do zostania Full-stack Java Developerem! Podczas warsztatów zaprogramujemy konsolową grę w kółko i krzyżyk oraz napiszemy do niej testy w metodyce TDD (Test-Driven Development), które sprawdzą automatycznie poprawność działania nowej gry. Na warsztat będziesz potrzebować laptopa z Windows-x64 (7, 8, lub 10), przynajmniej 4GB RAM i 10GB wolnego miejsca na dysku.

10:30-12:30 / Jak badacz bada dane mu dane?, cz. I poziom 1

Wskocz na jeden dzień w buty prawdziwego Data Scientist! Weźmiemy na warsztat zbiór danych i trochę poczarujemy! Dane często przychodzą do nas "brudne" - trzeba umieć je oczyścić. Następnie będziemy zręcznie tym zbiorem żonglować - filtrować, grupować, agregować i złączać - aby wydobyć interesujące nas informacje. Później je zwizualizujemy, bo ostatecznie na koniec dnia trzeba zrobić prosty wykres na spotkanie zarządu. Drugim omawianym zagadnieniem będzie wyuczenie prostego modelu klasyfikacji w Sparku, z którego każdy z nas codziennie korzysta, nie zawsze o tym wiedząc - mowa o detekcji spamu.

12:30-13:00 / Przerwa

13:00-15:00 / Jak zbudować własną aplikacje randkową z AngularJS i zawstydzić Tindera?, cz. II

13:00-15:00 / Moja pierwsza gra w Pythonie z użyciem PyGame, cz. II

13:00-15:00 / Kółko i krzyżyk z Test-Driven Development, cz. II

13:00-15:00 / Jak badacz bada dane mu dane?, cz. II

W trosce o jakość warsztatów jesteśmy zmuszeni ograniczyć liczbę uczestników. Kwalifikacja odbywa się na podstawie odpowiedzi udzielonych w formularzu zgłoszeniowym oraz - w dalszym kroku - kolejności zgłoszeń.

PARTNERZY REKRUTACYJNI
PKO
Yosh.AI

PARTNERZY MEDIALNI
MamStartup
Magazyn Programista
Mobirank.pl
Bulldogjob
Care-er
KarieraPlus
Magazyn-IT
WhatNext
WebRoad
Koło Naukowe Data Science
Jooble